LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Mikrovlnky – 5. pokračování (biologické účinky)

Mikrovlnky – 5.

Mikrovlnky – 5.

Mikrovlnky – 5. pokračování (biologické účinky)
Zde jsou účinky, pozorované u lidí „nepřímo“ i „přímo“, vystavených mikrovlnám (buď byli v jiné místnosti, anebo nebyla mikrovlnka zapnutá):
Postupný kolaps vitálního energetického pole - u osob zdržujících se poblíž zapnuté mikrovlnné trouby.
Snížení energie buněk - zejména krevních a lymfatických se děje v blízkosti mikrovlnek.
Destabilizace látkové výměny - potenciály aktivované v potravě jsou destabilizující a degenerativní.
Poškození buněk - klesá potenciál vnitřní buněčné blány potřebný při štěpném procesu, což vede k jeho destabilizaci a narušenému přenosu živin do krevního séra.
Destrukce mozkových obvodů - elektrické impulsy na stykových potenciálech mozku degenerují a selhávají.
Narušení nervové soustavy - nervové elektrické obvody degenerují a selhávají. Symetrie energetických polí nervových center, jak v centrální, tak i v autonomních částech nervového systému, se rozpadá.
Ztráta bioelektrické aktivity - projevují se výpadky synchronizace bioelektrického napětí ve vzestupném retikulárním aktivačním systému (řídící funkce vědomí).
Snížená vitalita – lidé, zvířata a rostliny v okruhu do 500 metrů od provozovaného zařízení trpí dlouhodobou a kumulativní ztrátou vitality.
Poškození nervové soustavy a lymfatického systému - v celém nervovém systému a mízní soustavě se tvoří permanentní „depozity“ zbytkového magnetizmu.
Hormonální nerovnováha - tvorba hormonů a udržování hormonální rovnováhy u mužů i žen se postupně zhoršuje a nakonec přeruší.
Narušování mozkových vln - úroveň poruch vzorců signálů mozkových vln alfa, delta a théta je nápadně vyšší, než je obvyklé.
Duševní poruchy - v důsledku neuspořádaných průběhů mozkových vln se projevují negativní psychické efekty. Patří k nim ztráty paměti a schopnosti koncentrace, snížení emočního prahu, zpomalení myšlenkových pochodů a přerušovaný spánek, při statisticky vyšším procentu u jednotlivců dlouhodobě vystavovaných nepřetržitým okrajovým emisím a vlivům polí produkovaných mikrovlnným zařízením (trouby nebo jiná zařízení  jako radary).
14.10.2017 13:49:15
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one