LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Ozonové přístro

Ozonové přístro

Ozonové přístroje
Je účinnější než ultrafialové zářiče UV. Má dezodorační efekt, rozkládá páchnoucí látky. Vyrábí se na místě jako směs O3 ozónu a kyslíku O2. Neskladuje se. Je o mnoho účinnější, než chlor (závadný pro člověka) nebo brom (ještě horší).
V přírodě se ozon uvolní bleskem, který udeří do molekul O2 kyslíku, rozštěpí je a aktivované kyslíkové atomy O reagují s molekulami O2 na nestabilní O3 ozon (cítíme vůni).
Výhodou je, že ozón může čistit vzduch a věci okolo nás suchou cestou. Zabije mikroorganismy, které jsou škodlivé pro člověka (i zvířata). Je vhodný v takových malých přeplněných prostorách, jako jsou interiéry automobilů, kde je do pár minut odstraní (bakterie, viry, roztoče, alergeny i plísně).
Používá se také na likvidaci větších parazitů jako blech a vší. Snadno takto dezinfikuje koberce, textilie, nábytek, kuchyně, šatny, kanceláře, haly, sklady, lázně, vodní nádrže a bazény. Ozonový přístroj odstraňuje zápachy obuví, nátěrů, tabáku.. Také zápach po zvířatech .. Dále zápach po požárech a záplavách..
Používá se k dezinfekcím pitné vody.
21.10.2017 16:09:31
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one