LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

UV zářiče

UV zářiče

UV zářiče
Ultra fialové záření používejte, zabíjí maličké biologické organismy (okem neviditelné mikroby). Jeho vlnové délky jsou pod oblastí viditelného světla, na straně fialových (V violet) paprsků, o délce menší než 400 nm a větší než rentgenového záření (čili starší název X paprsky) 10 nm [ nanometru ].
Oblast 280-315 nm UVB (na OBR.) je zhoubná pro živé organismy, napadá bílkoviny a fyziologické procesy v těle, spouští rakovinné rozpady tkání. Zcela hubí jednobuněčné organismy, ničí i rostliny. Používá se k dezinfekci (ostražitě). Nižší vlnové délky pod 280 nm (tvrdé záření) mají ještě větší průraznost a efekt. Čím kratší je vlnová délka (lambda), tím větší je intenzita pronikavosti materiály i snadnost toho dosáhnout..
Přístroje jsou v různém provedení a lze si je pořídit.
24.10.2017 16:17:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one