LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Zapper

Zapper

Zapper
Zapper je přístroj, který zabíjí všechny škodlivé organismy, velké (viditelné okem) i malé (okem neviditelné, někdy ani optickým mikroskopem). Bakterie jsou zničeny do 3 minut, hlísti do 5 a roztoči do 7 minut (proto používáme tento nejdelší 7 minutový interval, resp. můžete pro snadnější počítání používat 10 minut včetně, ne víc).
 
Připojím se k Zapperu:
sednu si a uchopím do každé ruky vodivé (měděnou, zlacenou aj.) držátko ve tvaru trubky.
- prvých 7 (10) minut ničím parazity. Pak dám 20 (ne delší než 30) minut pauzu. Nyní se z hynoucích a zničených parazitů uvolňují živé odkryté bakterie s viry, které přežily, protože v těle parazita byly ochráněny. Dříve, než tyto uvolněné bakterie projdou skrz vstupy lidských buněk dovnitř do nich, musíme je chytit.
- druhá fáze je zase 7 (10) minutová aplikace, která zabije především bakterie. Nyní se uvolňují viry z hynoucích bakterií, trvá jim to asi 20 (30) minut, než se skryjí někam (do buněk našich tkání). A to nedovolíme.
- třetí a poslední 7 (10) minutová aplikace zabije poslední volnou skupinu virů, dřív než odejdou z přístupných (mezibuněčných) míst do buněk a skryjí se.
14.11.2017 14:21:13
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one