LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra – 2. játra a žlučník

Kúra – 2. játra

Kúra – 2. játra

Kúra – 2. játra a žlučník
Postup:
- bakterie v ústech zrušit (Zdroje), jinak budou znovu napadat játra.
- před jaterní kúrou udělejte Ledvinovou kúru, aby celé vylučovací ústrojí bylo výkonné a funkční, protože na ledviny bude vyvíjen velký nápor. Skrz ně budou odváděny látky (detoxikované) z jater, žlučníku a krve, k vyloučení z těla pryč.
- současně s Ledvinovou kúrou zničte Parazity Zapperem. Zappujte denně po celý týden. (O přístrojích bude později, ale můžete si jej už nyní na internetu koupit).
- nebo si dejte třítýdenní Kúru proti parazitům (týden spolu s Ledvinovou kúrou a dva týdny poté ještě pokračujte jen samotnou Protiparazitální. Teprve pak Jaterní).
(Ostatní kůry budou uvedeny postupně, vše nelze naráz).
 
OBR:
Kaménky se postupně roztékají vlivem oleje. Barva zelenkavá se mění k hnědavé.
21.10.2017 13:34:09
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one