LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra – 3. játra a žlučník

Kúra – 3. játra

Kúra – 3. játra

Kúra – 3. játra a žlučník
Příprava:
pro jaterní kúru zvolte nejlépe sobotu, v neděli budete odpočívat (2 volné dny). Užívejte pouze léky (pokud berete předepsané od lékaře, bez nichž se zatím neobejdete) a vitamín C, který je kúry potřebný, i mimo lékařské předpisy.
- den (čtvrtek) před jaterní kúrou ukončíte celou Kúru proti parazitům. Ledvinová kúra již je dávno skončená pře Parazitální.
- jeden den (pátek) odpočíváte od jakýchkoliv očist včetně bylinných čajů, které si dáváte jen tak.
. další den (sobota) začnete s Jaterní kúrou takto:
 
Odchod kamenů:
- nejezte tučná jídla, žádné máslo ani mléko, ani olej, ani .. v onen den D (sobota je začátek Jaterní kúry).
- jezte pouze vařené cereálie, ovoce, chléb a med. Brambory a zeleniny jen vařené ve vodě. Tím vytvoříte v játrech větší tlak k vypuzení žlučových kamenů.
Takovými potravinami se včas zásobte, abyste měli už večer v Pátek vše při ruce a pod kontrolou. Nedomnívejte se, že byste si snad pro něco v sobotu anebo v neděli ven skočili. Budete mít jiné starosti.
09.11.2017 12:57:54
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one