LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra – 4. játra a žlučník

Kúra – 4. játra

Kúra – 4. játra

Kúra – 4. játra a žlučník
Vše si musíte nejprve důkladně pročíst, zapamatovat a předem přichystat. Během vlastní léčby vždy další text znovu čtěte a na paměť se nespoléhejte. Budete mít velké časové mezery na to, abyste vše vždy udělali přesně, jak náleží.
 
Budete potřebovat některé látky, které si musíte koupit v lékárně či na internetu a též olivový olej a další. Sepište a připravte si vše doma k ruce.
 
Časové rozložení kúry přesně dodržte na minutu:
14:00 hodin - po tomto čase už nejezte a nepije (jinak vám bude špatně) nic. Vezměte 4 lžíce (polévkové) zarovnané Hořké soli (Epsomská tedy Síran hořečnatý MgSO4) a rozmíchejte ve větší nádobě (porcelán, plast, sklo) s odlívkou (zobáček k lepší manipulaci pak) kam jste už naměřili a vlili 4 hrnky vlažné převařené vody o obsahu celkem asi 8 dl. Promíchejte a naplňte do skleněné láhve s plastovou zátkou či korkovou, kterou dáte do chladničky.
 
POZOR:
nejprve vodu, potom do ní sypejte zvolna Hořkou krystalickou bílou sůl, tak se lépe rozpustí. Promíchejte plastovou tyčí, lžíci apod., nebo skleněnou. Na materiálu záleží podstatně! Pak přes nálevku (plast, sklo) vlijte pomalu do skleněné láhve (při rychlém nalévání může vzduch nestihat unikat a vystříkne vzhůru i s roztokem). Hlavu držte stranou nálevky, nedívejte se přímo do ní, nebo si pro bezpečnost očí nasaďte jakékoliv brýle (na chvilku).
 
18:00 hodin - vypijte první hrnek Epsomské hořké soli (po prvé) o obsahu cca 2 dl s 1/8 lžičky (kávové) vitamínu C. Hořkou chuť můžete potlačit ještě několika doušky čisté vody (0,5 dl).
Nyní si ihned nachystejte do místnosti olivový olej a grapefruit (2 velké), aby přijaly pokojovou teplotu a nebyly tak studené (jestli je skladujete v chladnu).
 
20:00 hodin - vypijte druhý necelý hrnek (2 dl) roztoku Hořké soli (po druhé). Ačkoliv již od 14 hodin nic nejíte, neměli byste cítit hlad. No ať to je jakkoliv, nejezte!
 
21:30 hodin - nalijte ½ hrnku (necelé 2 dl) olivového oleje do půllitrové nádoby, vymačkejte do jiného hrnku střední grapefruit (bez dužniny). Musíte získat nejméně ½ hrnku (necelé 2 dl) grepové šťávy, tu přilijte nyní do olivového oleje. Nádobu uzavřete (nekovovým) víčkem a emulzi protřeste. Nechte stát.
 
21:45 hodin - nyní běžte na WC a to i víckrát, máte na to asi 15 minut (zpozdit na další etapu kúry se smíte jen o minuty).
 
22:00 hodin - vypijte ve stoje připravenou emulzi.
Můžete či nemusíte .. (poprvé vyzkoušet tak, či tak a příště už budete vědět) s prvními doušky spolkněte 4 ornithin (lékárna má anebo poradí obdobu, na internetu se dají koupit) tablety. Ony slouží k tomu, abyste usnuli a spali celou noc. Jinak by mohlo jít o nepříjemnou noc. Jestli trpíte nespavosti, pomůže vám to.
Tuto emulzi zkuste pít přes široké brčko, usnadní to polykání, při pití stůjte, dávku vypijte do 5 minut (staří lidé do 15 minut). Nebo ji pijte přímo, vyzkoušejte si, jak je to pro vás přijatelnější.
 
22:15 hodin nejpozději - okamžitě jděte lehnout a spát, jinak by se kúra narušila. Tak vyjde nejvíce kaménků z těla. Lehněte si na záda, s hlavou mírně podloženou polštáři.
Můžete cítit, jak se žlučové kameny začínají pohybovat a jak se posunují žlučovody. Sledujte to v absolutním klidu, než usnete (20 minut). Díky Epsomské soli to nebude bolet!
 
POZOR kúra není celá, pokračování a ukončení příště!
21.11.2017 15:33:53
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one