LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra - alkohol

proti alkoholu

proti alkoholu

Odstranění alkoholu z těla
Odstranění etanolu z těla (z léků apod.):
- 500 mg Niacinamidu B3 k potlačení toxicity alkoholu (dodržet tuto vysokou dávku).
- berte denně, asi týden.
- bohatě zapijte vlažnou převařenou vodou (aby se nepřilepil na sliznice, a také se lépe takto využije tělem, je rozpustný ve vodě).
Poznámka: způsobuje prokrvení i těch nejmenších vlásečnic. Někdo může zčervenat a pocítit teplo. Za chvilku to přejde, takový stav není na závadu, jde o větší citlivost některých lidí.
 
Etanol (konzumní etylalkohol) poškozuje funkčnost jater, mozku, oči a podporuje zadržování mykotoxinů v těle. S tím souvisí dále slabá schopnost lymfatického systému, chránit nás proti infekčním organismům.. atd.
09.10.2017 20:47:47
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one