LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra – amoniak

Kúra – amoniak

Kúra – amoniak

Kúra k odstranění amoniak pro dobrý spánek
Z mozku se odstraní:
- glutamin užívat denně 3 g. Odstraní amoniak. Amoniak v mozku nenechá člověka spát.
 
Amoniak je převeden na glutamin, pak je krví transportován do jater. Tam se většina amoniaku stane součásti močovinového cyklu a menší množství jde do ledvin, kde uvolněný amoniak neutralizuje kyseliny, které vznikly metabolismem, a vylučuje se s nimi moči. Ve střevu je přeměněn na alanin, který dopravuje amoniak ze svalů do jater atd. Glutamin je proteinová zásaditá L-aminokyselina.
11.10.2017 20:14:04
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one