LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra – čelistí

Kúra – čelistí

Kúra – čelistí

Kúra – čelistí
Do čelistí se dostávají kovy ze zubního zákroku „kovové stomatologie“. Nutno je (kovové plomby) odstranit. Zbytky kovů, které pronikly do tkání pak odstraníte postupně takto:
- k odstranění použijte kyselinu thioktovou (lékárna) 3 až 6× denně (dávku 200 mg rozložit), nebo k chelaci (pohlcení) kovů 2 × denně 100 mg kyseliny thioktové.
- současně lečte čelisti pitím mléka.
- a také hořčíkem Mg.
- a vitamínem D.
Proč? Kovy přitahují parazity, ti poškozují čelistní kloub.
Lékárny vám nabídnou více druhů.
16.10.2017 15:45:43
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one