LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kúra – játra a žlučník

Kúra – játra

Kúra – játra

Kúra – játra a žlučník
Slouží k odstranění žlučových kamenů. Když odstraníme kameny, zlepší se funkce jater a žlučníku, s tím i trávení a to dá pevný základ pro zdraví. Postupně s každou kúrou odejdou nějaké potíže (alergie, bolesti ramen, problémy paží a zad). S každou kúrou přibývá energie.
Už od dětství máme žlučovody ucpané, a proto se tu a tam objeví vyrážky, alergie. A ultrazvuk ani rentgen neodhalí kameny, hm.
Bez pročistění jater 2× ročně se nelze zbavit žaludeční infekce, nadýmání, nedostatku žluči ve dvanáctníku! Viz Vysvětlení – mechanismy (Játra). Při kúře se odstraní i bakterie (ztratí úkryty).
Kameny plavou na hladině, jsou žluto zelenavé, na vzduchu ztrácí zelenou až svítivou barvu.
19.10.2017 14:29:34
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one