LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Úprava pH acidobazické rovnováhy

Citron

Citron

Citron
ZDRAVÍ BEZ PARAZITŮ A ŠKODLIVIN
LÉČBA POSTUP
Není třeba najít přesné místo bolesti, protože bakterie se stejně pohybují v celém okolí. Tělo léčíme podle symptomů zdola nahoru, začnu nohama a jdu výš. Např. dojdu k břichu a tam začnu měchýřem a konečníkem, postupuji k játrům. Bylinky zničí i ukryté parazity.
 
Překyselené tělo představuje mnoho zdravotních potíží.
 
Než půjdete spát, upravte si kyselost těla. Právě k večeru a během spánku kyselost těla roste:
- užijete tabletu cca 400 mg vápníku Ca a 300 mg hořčíku Mg (hořčík pomáhá využít vápník) a vitamín C (anebo citronovou šťávu, anebo ¼ lžičky kyseliny L-askorbové).
Anebo:
- nebo vypijte hrnek 2,5 % sterilizovaného mléka (můžete přidat špetku skořice) libovolné teploty a 300 mg magnézia Mg.
Anebo:
- vezměte si hrnek podmáslí (domácí kyšky z uvařeného mléka!) libovolné teploty a 300 mg magnézia (hořčíku).
 
Hned ráno po stanutí změříte pH u ranní moči papírkem z lékárny. Má být pH 6 až 6,8 tedy neutrální až mírně zásadité, což pravděpodobně není. V tom případě ráno udělejte toto:
- vezměte vápník Ca 400 mg a hořčík Mg 300 mg a mléko.
- a později si do vody rozpustíte ½ lžičky jedlé sody bikarbony NaHCO3  (vysoce čisté z lékárny, ne běžné z obchodu) a vypijte.
 
MECHANISMUS pH.
Přesun kyslíku v těle je dán rozdíly v kyselosti jednotlivých tkání. Čím je prostředí kyselejší, tím méně kyslíku se naváže. Je nutné, aby ve tkáních, kde se kyslík musí vázat, byla kyselost malá, spíš neutrálního pH. Proto v plicích, kde se pojímá kyslík z vnějšku pro vnitřní systém těla, má být kyselost co nejnižší.
Součástí trávení je to, aby přebytek kyselin v krvi byl transportován do žaludku (tam se využije jejich kyselost, tedy tato síla k hubení parazitů a k natrávení jídla). Anebo se přebytek kyselin odvede do ledvin, tam se zpracuje a odejde močí, tak se odstraní z těla.
Odvedené odpadní tekutiny ledvinovými cestami (ledviny, močový měchýř a spojovací trubice) nám ukáži, jaké pH v těle je. Když ledviny pracují nedostatečně vlivem krystalků, písku až kaménku v nich, pH v těle postupem času roste (od pH 6 k pH 5 a níž) a je stále kyselejší.
 
Oprava pH:
- dlouhodobá náprava je v příjmu dostatku vody (vymývá ledviny), neusazuji se kameny.
- musí se pít přes den i nad 2 l vody, stoupá-li pH moči. Ledviny vyloučí kyselé látky z těla.
- musí se přijímat minerály (hlavně zásadité ionty Ca a Mg prostřednictvím jídla, aby neutralizovaly tekutiny v těle).
- nutno kontrolovat celkovou kyselost těla měřením pH ranní moči speciálním indikátorovým papírkem, k dostání v lékárnách. Moc kyselé je, když ukazuje pH 5,5.
- pijte často ráno citronem okyselenou teplou vodu (nezničí se ani vit C), může se vzápětí objevit zčervenání, to ukazuje na zlepšené prokrvení. Citronová šťáva s vodou je zásadotvorná, harmonizuje pH v těle, obsahuje vitamín C i minerál Ca!
25.09.2017 23:30:30
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one