LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

obr. 16

obr. 16

Vždy a všude ať se píše o bylině, nebo o vitamínu, je divné, že věty začínají stejně. To ono je nejdůležitější ...

A proto se takovým breptům vyhneme. Budeme uvádět fakta. Vše je důležité a jeden minerál bez jiných a bez procesů v těle a bez vitamínů a bez .... je stejně na nic, i kdyby byl nevím jak moc NEJ - ..

Je to prvek alkalický. Potřebuje ho kardiovaskulární systém, svaly. Má vliv na rovnováhu tekutin, potřebují ho některé enzymy, glukóza k přeměně na glykogen, udržuje rovnováhu i kyselin.

Zásobárnou draslíku K jsou:
svaly, mozek, nervy, kostní morek, pokožka, žaludeční šťávy, střevní sliznice, ledviny, játra.

Na úbytek K působí: cukr v jídle, rafinované sladkosti, smažené brambůrky, diuretika, kortizon, aspirin, léky k snížení hmotnosti..

Nedostatek K má vliv: na zvýšení krevního tlaku, poškozuje srdce. U kategorie do 50 let srdeční mrtvice, příčinou nebývá sraženina.

Potraviny: odstraněním obalu z zrn mlecími stroji chybí nejen K, ale také vitamín E, prvek hořčík Mg. Bez hořčíku tělo draslík nevyužije!
12.02.2010 22:00:37
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one