LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

12 astrologických ZN ovlivňuje zdraví

Vyobrazení rostlin bude přiloženo jakmile bude některá v článku zmíněná. Obrázek přidáme, abyste si ji mohli např. v přírodě obstarat, anebo si ji koupit (v lékárně žádejte sypanou sušenou, nikoliv roztoky a koncentráty). A Vy budete vědět, jak vypadá, bývá často na obalu a tak ji už poznáte. No jo, mnozí lidé bylinky poznají, ale ne všichni - tak pro ně je tu dáme.

Znamení (krátce ZN) svou symbolikou ukazuje na nějakou konkrétní zdravotní potíž.

Je velmi vhodné vždy uvážit v aktuální okamžik, když se nám problém projeví, a to kudy prochází Luna. Při léčení k ní silně přihlížíme.

Sledujeme dvě záležitosti.

1. ZN a Planety Pl, v Horoskopech zrození tedy v Radixech, již od narození označují místa těla, která jsou více méně, anebo také nejsou - náchylná onemocnět. Zajímá nás proto také Radix. (Pokud nevykazuje např. potíže pro plíce a přece nás tu a tam píchne, pravděpodobně jde o dočasné přetížení.., ale jestli je v HO toto ZN Blíženců zasaženo negativně, může jít o vážnou poruchu).

2. Zajímá nás tedy: kterým ZN právě prochází Luna.

To si lze zjistit dnes v každém Lunárním kalendáři. Tehdy můžeme využít její specifické a enormně hojivé vlivy pro tu část těla, kterou každé z 12 ZN prezentuje (viz předchozí odstavec).

Nemoci, úrazy, příčiny i symptomy se dají roztřídit dle Zvěrokruhu a to podle Znamení, Planet a Domů.

Od Berana a k Štíru h včetně léčíme příčiny poruch v těle, nemocné orgány.

Od Střelce i k Rybám l včetně léčíme především symptomy nemocných orgánů, které se evidentně projeví na konkrétních místech těla. Jsou tam, nelze je přehlédnout (např. pocení chodidel..).

28.02.2011 22:21:44
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one