LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Domácí kartotéka bylinek

Domácí kartotéka léčebných vlastností bylin ve vztahu k Znamením a nemocím. Malé kartónky, si uložte do krabičky, tříděny dle abecedy. Půjde o dostupné byliny v nevelkém počtu. Taková kartotéka po ruce vám může nepřetržitě sloužit. Uvedete si tam jen: k čemu bylinka je.

Dříve než se dostaneme k léčebným účinkům Rostlin, začneme se seznamovat se symbolikou Znamení = ZN v Horoskopu = HO. Později tuto znalost spojíme se znalostí o jednotlivých bylinách a určíme jejich konkrétní využití, když máme nějaká trápení. Tento postup je nejefektivnější a to jak pro
1) prevenci, tak také při probíhající
2) psycho-fyzické obtíži.
21.04.2010 12:38:33
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one