LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Luna a HOroskop

Lunární oběhy

Lunární oběhy

12 a 13 oběhů Luny
Charakterové vady, někdy dlouho neviditelné, jsou jedním z důvodů, že nastane úraz, a to nezvládnutím situací..

Všechna znamení ZN totiž představují jisté lidské postoje a jejich nevhodným uvedením do praxe nastávají v člověku mentální nesprávně vžity duševní (přesně: myšlenkové, citové, náladové, emoční, motivační, charakterové = povahové..) poruchy. Pojem "Úraz" můžete vzít doslovně, ale také tím myslíme konflikty, nepřiměřené konfrontace, pomýlení si pojmu upřímný s nehorázný a jiné srážky, úrazy vztahové ad. a ad. ..

Jen některé vady budou v dalším textu zdůrazněny.

Během jednoho průchodu Luny celým Zvěrokruhem (než oběhne okolo Země), což trvá asi měsíc (28 dnů) můžeme přeléčit vše v sobě a na sobě. Za jediný kalendářní rok to zvládneme 13 x a to už je síla.. Taková prevence je bezvadná. Umřeme zdraví!

Je to sice složitější ale na druhou stranu efektivnější, když uvážíme také, zdali jde Luna vrchní části HO anebo dolní.

Důležité je rovněž u vážných problémů počítat i s tím, jakou Fázi má Luna (tvar): dorůstající anebo ubývající anebo úplněk anebo nov?

My si projdeme postupně významy ZN - co že to znamenají pro tělo, psychiku.. co jejich symbolická řeč po přeložení říká.. jazyk hvězd.

Jsou to Znamení a Vládci ZN (Znamení).

 A B C D E F G H I J K L Q R S T U V W X Y Z
 

 

30.11.1999 01:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one