LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Beran

Když hovoříme o jakémkoliv ZN, nemyslíme tím nic podobného tomu, když člověk řekne, já jsem Beran. Absolutně jde o něco jiného. ZN Beran A bez ohledu na to, zdali tam je nějaká Pl nebo není, má vždy vliv na jisté lidské součásti psycho-fyzické. O tom hovoříme. O Zvěrokruhu. Pokud máte snad Slunce Q v A Beranu a říkáte si, že jste Beran, nemusí níže psané pro Vás vůbec platit. Jste ne jenom Beran. Je to jen střípek z obecného HO.

 

Beran A

 A ovládá - hlava, mozek, uši, oči, ústa, zuby, sexualita, životní síla.

Psychologicky - vůle, agresivita, přímost, odvaha, arogance, egoismus, subjektivita.

Dispozice k nemocím - ztráta sluchu, bolesti hlavy, zranění a úrazy hlavy, krátkozrakost, migréna, nervozita, problémy s ledvinami, poruchy spánku.

Vládnoucí Pl Znamení Berana A je U Mars. Proto jej Marse tady ihned zmíníme také. Je jedno, ve kterém ZN se nachází, nehovoříme o tom, že Mars je v Beranu nyní, ne. Hovoříme o tom, že ZN Beran A je v HO silně indikováno (čímkoliv). Jeho Vládce přenáší potíže do jiného ZN a domu, kde se nalézá v Radixu.

Mars ♂ - hlava, zuby, horečka, zánět, svaly, pohlavní pud, úraz..

Například: když je:

♂ v AS, nebo v 3.d. - člověk je nervní, vzteklý, neklidný. Dům 3. je o komunikaci krátké a o cestování krátkém. Zbrklost, přehlednutí, .. vede i úrazům ..

30.11.1999 01:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one