LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Když máte zdravotní potíže s krkem atd., jistě máte v HO zdůrazněno ZN Býka B negativně. Tzn., že z něj vedou aspekty o velikosti 45° (, nebo 90° #. Ale i další jevy v HO mohou tyto problémy vyvolat.
Jestli naopak máte tyto tělesné partie silné, máte zde některé z aspektů polosextil % 30°, nebo sextil 60° či trigon $ 120°.
......................
Býk B
Patří mu: u žen rodidla, reprodukční systém, hrdlo (hrtan, hlasivky, zuby, čelisti, mluvidla), čich, chuť, krk, polykání, zátylek, týl, mandle, štítná žláza, ramena.
Psychologické potíže: omezení, vlastnictví, příjem potravy, bohatství, nasy­cení, smyslnost, přijímání, zakořenění, závislosti.
Dispozice k nemocím: otylost, nachlazení, chřipka, chrapot, srdeční poruchy, záněty mandlí, napětí v týle, katar hrtanu, obtíže při polykání, zácpa, alkoholismus, vyměšovací orgány
Vládkyně Venuše T ovládá: mandle, sexuální fce a hormony.
 
19.06.2015 21:58:24
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one