LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Lev

Znamení Lva E
Ovládá: srdce, krevní oběh.
Psychologické analogie: sebejistota, přirozenost, vyzařování, kreativita, výraz, osobnost, sebevědomí.
Dispozice k nemocím: horečky, mdloby, záněty míšních blan, rozšíření aorty, ústřel, srdeční potíže, angína pectoris, zúžení věnčitých cév, srdeční neurózy, poruchy soustředění, mánie, sebevědomí a sebejistota, anorexie, srdeční fobie, rozšíření srdce, psychoso­matické srdeční problémy, marnotratnost.
Vládce je Slunce Q : má vliv na páteř, krevní oběh, srdce.
Aspekty Q a X ve vzájemné E nebo # dají (Slunce s Uranem v opozici nebo v kvadrátu): velkou nervnost, náhlost, nevypočitatelné chování.

19.06.2015 22:50:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one