LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Znamení F má silný vliv na tělo: nervy, žaludek, křeče svalů, záhadná onemocnění, slinivku břišní, tenké střevo, tlusté střevo, trávení.
Psychologické analogie: věcnost, selekce (výběr), rozum, analýza, zhodnocení, kritika.
Dispozice k nemocím: trávicí problémy, bolesti břicha jako nadý­mání ad., pocity plnosti, střevní katar (enteritis), střevní kolika, kvasinková a hnilobná dyspep­sie, zánět tlustého střeva (colitis ulcerosa), zánět šlachové pochvy, poruchy spánku, exis­tenční strach, nespecifický strach.
Chiron Vládce t : dutina břišní, očista těla uvnitř, střeva. Místo Merkura někdo  řadí k Panně Chirona jako Vládce onoho znamení.
 
19.06.2015 23:49:39
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one