LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl


 

Znamení D Raka
Má vliv na: nedokrevnost, poruchy látkové výměny (metabolismus), hysterie, žaludek, dvanáctník, hruď, mléčné žlázy, trávení.
Psychologické analogie: cit a nálady, potřeba bezpečí, rodiny, zájem matku a mateřství, ochranář, vnímavý, citli­vý až přecitlivělý.
Dispozice k nemocím: gastritida, zánět žaludeční sliznice, žaludeční obtíže, žaludeční vředy, žaludeční katar, led­vinové potíže, fobie.
Vládce znamení Raka je Měsíc R : ovlivní lymfatické cesty (míza), vegetativní nervy, žaludek, dělohu, menses, rozmnožovací orgány a plodnost.

19.06.2015 22:41:26
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one