LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Zdravé ledviny

Ledviny

Ledviny

Ledviny
Člověk sestává z řady samostatně pracujících systému, které jsou však na sobě závislé. Tuto spolupráci zajišťuje mozek, chráněn pevnou schránkou a nervová soustava.
Dočasně se mohou zastupovat, ty důležité jsou zdvojené - pro přežití a každý má značnou funkční rezervu. Chybí-li oko, část střeva, plíce atd., je sice život svízelný, ale žijeme dál. Když je např. ruka porušená, zlomená, druhá se zatěžuje více, projev hledáme i v kostech a konec konců ve změně dalších funkcí, např. změně vylučování moči a jejím obsahu.
Ledviny jsou z poloviny chráněny a kryty žebry a svalstvem, jako infekční zdroj odděleny pobřišnici od ostatních orgánů atd. V této svislé poloze drží těžké ledviny tukové pouzdro a opět je chrání. Časem dochází k poklesu, u žen většímu a na pravé straně zejména až o 4 cm. Ledvina je členěna do laloků. Ty odpovídají konkrétním funkcím v ledvině, u různých lidí, poněkud různě načleněny.
21.04.2011 16:36:35
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one