LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Kameny a parfémy

1053. zelenavé

1053. zelenavé

Víme, že kameny mají vliv na člověka. Lámou paprsky, propouští určité vlnové délky do okolí, které se šíří dále k lidem .. Minerály dokážou vyprovokovat organismus k nastartování vlastních sil samoléčby. V tom je účinek. Růžné kameny mají různé vlastnosti a účinky na určité nakopnutí regenerace jistých orgánů.

Vůně nás také v životě provázejí, čicháme je kolem sebe a některé nám jsou evidentně nepříjemné a jiné naopak. Ony také vnikáním do těla dokáží působit na jeho obnovu.

Dnes existují výrobky, kombinované vůně s drahokamy. Z kamenů tedy se často používají: Chalcedon, Tygří oko, Avanturín, Lapis lazuli, Ametyst, Křišťál..

Jejich účinek se kombinuje a sestavuje tak, aby podpořil intenzivně určitou škálu potíží, vždy jinou. Pokud máte o tuto léčbu zájem, na internetu lze určitě nalézt.

01.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one