LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Talent a zaměstnání

Precese

Precese

Nemusí být totéž.

Jen někdo má to štěstí, že svůj talent rozvíjí a rozdává jako povolání, poslání. No prostě za příjem. Že ho živí a může se mu věnovat prioritně a naplno.

Mnoho lidí má nějaké slušné nadání, ale nedostane příležitost si jim vydělat. Živit se musí třeba i tím, co ho nebaví. Kolikrát proto. aby si na chvíle radosti se svým talentem vydělal a mohl se mu věnovat v mimopracovní činnosti (ochotničtí herci, spisovatelé, skladatelé hudby a písní, malíři, fotografové atd. ..)

Můžete se zedřít, ale když příležitost nepřijde, nebudete se svým geniem živit. Dokonce může být odsuzován, neoblíben, těžko se probojovává skrz ty méně rozvinuté, kteří jeho talent nepoznají a nechápou.

Takové typické obory, které nejsou brány všemi jsou: esoterické a lidé mají neobvyklé schopnosti, ale jen málokdo se uplatní jako léčitel, bylinkář, terapeut.
Předbíhají dobu a pro většinu lidí to ještě není. Proto není dostatečná poptávka a oni se svými božskými dary podporovanými Universem ani neuživí!! To je smutné..

A propó: jak je to s genialitou? Na to je snadná odpověď. Má ji Astrologie pro každého z nás a má ji také Esoterika. Tam se ptejte, tam se okolo takových otázek dovíte jedině správné odpovědi.
08.02.2010 15:11:25
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one