LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Tianschi - ionizované kalcium

Žluto zelené sr

Žluto zelené sr

Lékárna Vám poradí v případě zájmů.
..................
Společnost, která připravuje zdravou výživu a má na srdci i ekologii atd. Staví na principech čínské medicíny, na energetické úrovni a zásadě harmonie mezi JIN a JANG, vyráběny s moderními výdobytky v technologii a poznatky vědců ..

Zelenina, než se nám dostane do těla, nabere při růstu mnoho tělu škodlivých látek, pak se zpracovává s pomocí sulfátu aj. aby vydržela dopravu a skladování. Pak následuje její úprava k vaření atd., resp. hůř i konzervování - kdy se až 90% výživných látek ztratí!
Navíc u masa je nebezpečí léků, které živé zvířata dostávají, antibiotika, hormonální preparáty a ty v nich zůstávají..

Produkty „BADy.. očisťují od toxinů, normalizují střevní trakt, zlepšují krev, posilují imunitu i nervstvo..

Základním komponentem je kalcium ionizovaný, jež je 5. po 4 hlavních makro elementech: uhlíku, kyslíku, vodíku a dusíku, který tělo potřebuje.
Ionty svou velikosti snadno umožní vnikat a odcházet z buněk a současně za sebou „táhnout řetěz výživných látek“, které do jiné buňky vloží a zase se vrátí pro další..

Surovinou pro jeho získání jsou kostí rohatého dobytka a s tím získají i fosfor, vitamíny a mikroprvky.. Což je pro člověka přirozenou užitnou formou s 98% účinnosti.
Lidské tělo po 60 letech věku pouze z 25% produkuje to, co byl schopen ve 20 letech. Jde o to, že v potravě se neionizované kalcium mění vlivem žaludeční šťávy na nepoužitelný balast - jež tělo jako nečistotu vylučuje a tím se organismus vlastně více zatěžuje, než že mu prospíváme.

Více se dovíte příště.
18.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one