LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognóza pro každého

Prognóza

Prognóza

Prognóza
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 22. 11. 2017
Luna Dorůstá do první Čtvrti, nyní minula střed J a postupuje k K . Právě prochází zlověstnou !Z ve zlém negativním postavení k U / G.
Zdravotně:
tělesné a fyziologické analogie se týkají kostry, kolen, držení těla a pohybu.
Momentálně vzhledem k zlému vlivu na ledviny si dejte čaj, který je vyčistí a podpoří jejich funkce! Žádná krátká trička, zateplit bedra.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 17. 11. 2017
Když Luna R prochází H Štírem, nemoci, které máte, se zhoršují a jiné mohou začít.
Výpis níže souvisí se sklony dle vašich Osobních HO a ten neznám.. Ve H je nyní i Q a T a V a tak síla ZN je mocná, pro většinu příznivá (pokud to vaše Os. HO nevyvrácejí) vlivem pozitivních aspektů nyní ve vesmíru (k ZN L ad.).
 
Dispozice k nemocem:
 → aids, zánět a nachlazení močového měchýře, průjem, jídelní poruchy, frigidita, impotence, anorexie, menstruační obtíže, otok prostaty, poklesnutí dělohy, zácpa, zánět pochvy, cysty.
Pomoc:
dbám na vylučování, neodkládám a nezadržuji cestu  „tam“. Více dbám nyní na proplachování těla tekutinami. Teple se oblékám a bráním se infekcím (neúčastním se nyní shromáždění lidí, tam kde jsou natlačeni a je málo prostoru apod.).. Místo autobusem, jdu pěšky..
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 1. 11. 2017
Úplněk bude 4. 11., nyní k jeho Fázi Luna pomalu spěje ve ZN A. Planety se rozhodily po celém obvodu HO-k a spínají spoustu aspektů. Slunce je v morbidně kontrolujícím a napjatém ZN H. My se však zaměřujeme na Zdraví.
 
Zdravotně:
Beran vládne hlavě. Ovládá schopnost soustředění se na své Já, malé, na ego pozemské, ve smyslu jsem a to stačí, ať se vám líbím nebo ne! To není vhodný postoj na psychologické rovině. Dále je typické pro něj být přímý, spontánní, subjektivní, agresivní, arogantní. Ovládá vůli člověka.
 → takže je potřeba zapojit onu svou vůli a negativa zrušit ze své povahy, Více ohledu k druhým lidem (nebudou migrény, oční choroby), méně vybuchovat (neprasknou cévy, mrtvice), nebýt agresivní (úrazy),  atd.
Každý se zamyslí nad svými ne chvályhodnými Postoji a může na nich nyní intenzivně zapracovat, neboť energie jsou k tomu nápomocné.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 23. 10. 2017
Luna prochází ZN Střelec I a blíží se k 1. Čtvrti. Nabíráme síly a potřebujeme si dodávat živiny a minerálie a vitamíny více, než kdy jindy.
 
 R # Y → zlá imunita..
 R ' G → ledviny začínají fungovat lépe..
 Nejvíce se  opatrují: Blíženci, Panna, Střelec, Ryby! Lidé, kteří mají v těchto ZN více planet, nebo Q nebo AS.
 
Dispozice k nemocem:
úrazy stehen a boků (opatrně), poruchy chůze, ochrnutí, opotřebování kyčlí, ischias (opatrné předklony, žádné prudké pohyby), bolesti zad, křečové žíly (chodit, nestát), alergie, senná rýma, astma, cukrovka.
Pokud některou trpíte, bude po tyto 3 dny průběh silnější. Proto si nyní pomozte více a zaměřte se na vaše potíže.
 
Pomoc:
všichni si dejme čaj na podporu jater, která I také ovládá a která zásobují tělo vším, co potřebuje – pokud jsou funkční ..
 l funkci jater a tím celého těla zlepšuje – aloe vera, čistá vylisovaná šťáva, pít (koupit, nebo si pořídit kaktus a lisovat sami za studena bez kontaktu s kovy).
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 20. 10. 2017
Slunce dobíhá ke konci Váh G a Luna je za hrotem ve Štíru H . Než opustí toto ZN, sepne aspekty:
 R $ Y / L → nyní je imunita odolná, ale klidně ji pomozte.
 R ' Z / J → pokud vám funguje vylučování, ani kostra (včetně všech kostí) netrpí.
 R $ t / L → očista těla běží automaticky dobře (s ohledem na váš Osobní HO).
 R ' U / F → úrazy ani parazité nás nyní neohrožují, pokud máme zdravý životní styl.
 
Zdravotně se průchodem R štírem aktivuji tyto jevy:
na psychologické rovině « odevzdání se někomu, vzdání se (nekontrolovat pořád všechno), ztráta (nevratná), strach (zbytečný, k ničemu není dobrý), smrt (součást života), podvědomí.
Pomoc: přijímat dnešek (zítřek atd.) a akceptovat co je. Nelze kontrolovat krajní jevy jako smrt, zrození (kvalita) atd. Žít to nejlepší z nabídky každého dne a řešit je to nezbytné! Pak se psycha uklidní, zmizí napětí a s tím řada potíží jak zdravotních, tak obecně dalších (vztahy, děti, práce)..
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 17. 10. 2017
Nejprve projde Luna po 20 hodině do ZN G. Během cca 2 dnů sepne kvadrát na Pluto, pak sextil na Saturna a ukončí pobyt ve Váhách opozici na X. Dne 19. 10. po 20 h bude NOV, málo energie, vydávejte jen nezbytně nutnou, fyzické práce si nechystejte navíc .. pijte.
 
 R # Z / J → depresivní stavy a námaha pro kosti a páteř.
 R ' W / I → trochu se nám uleví a napadnou nás touhy po výletech – běžte.
 R " X / A → šetřete námahu hlavy (očí) a vyhnete se migréně, pijte hodně.
 
Zdravotně:
když R jde G, znamená to obrátit pozornost k močovým cestám a ledvinám zejména. Bílá barva pro Váhy a jejich Vládkyni T naznačuje snahu i schopnost lidí typu Vah vše propojovat [vzduch] a do všeho se vcítit.
Tělesně-fyziologické analogie → ledviny, čistění krve, rovnováha tělesných tekutin, hladina zásad-kyselin, regulace teploty a tlaku.
 
Pomoc:
 ð na vztahové rovině → každý chvilku tahá pilku, nechtějte sami žít za oba dva a vše řešit sám/a. Dvě ledviny – dva lidé – jeden vztah – harmonický a vyvážený.
 
 ð na tělesné
 → dejte si čaj na podporu ledvin (buď koupíte míchaný speciální)
anebo
 →  dezinfikuje mírně močové cesty, močový měchýř, odstraňuje ledvinové kameny – zlatobýl celík, čaj, pít.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 15. 10. 2017
Luna již přestoupila hrot a je v Panně. Ta ovládá střeva.
Jídlo se rozmělní v ústech ^, vede hltanem _ do žaludku a, nakonec v tlustém střevě se odstraní voda. Potrava ve střevě je upravována, trávená a má díky klkům až 200 m2. Zde se lehká strava zpracovává 6 hodin, těžká až dva dny. Je to gigantická laboratoř, střevní stěna musí rozhodnout, co vyloučit a co je potřebné, detailně analyzovat. Jde o vzájemnou regulaci člověk - Příroda.
 
 X $ R $ W → momentálně je dobrý stav k hlavě i kyčlím, ale zítra se to zvrátí a zhorší i opozici k Y. Proto přidáme na pozornosti vůči naši imunitě a podpoříme ji. Samozřejmě si zvýšeně všímáme střev, co jíme a více musíme pít.
Pomoc:
Infekce: virové, bakteriální, kvasinkové – aloe vera, čistá vylisovaná šťáva, pít. Nebo vyluhovat za studena (přes noc) nakrájený list (1 cm na 1 dl) a pak vypít.
Střeva: detoxikaci napomáhá čajová směs (koupit) i – pepř černý, koření jíme.
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 12. 10. 2017
Luna je za středem Raka D. Slunce postupuje za středem G Váh. Vidíme, že tyto dvě energie jsou v konfliktu # a neharmonizují. Musíme se snažit, abychom se neutrhli na někoho.
Zdravotně:
Rak ovládá Žaludek. Je 4. znamení, Rak a je Sluncem aktivováno cca mezi 22. 6. - 22. 7. každého roku, živel voda W, energie jin negativní, vládce Měsíc (Luna R).
Raku odpovídá žaludek, dvanáctník, oblast hrudi, mléčné žlázy. Proto o ně nyní zvýšeně dbáme. Pijeme hodně převařené (7 sekund) vody, abychom vypudili s poslední čtvrti R škodliviny z těla. Tak jako ubývá Luna, tak ubývají nečistoty v těle, když jim dodáme k vypláchnutí hodně tekutin.
Nyní jsou velmi namáhány ledviny! Proto jim tekutiny určitě dodávejte! Jinak se to odráží i na kostech J / Z velmi zle, nenapravitelně.
Nemoci (i rakovinné bujení) v žaludku – čaj z kopřivy se lžičkou švédských kapek, pít.
od 10. 10. 2017

od 10. 10. 2017

Prognózka s Lunou od 10. 10. 2017
Luna je za polovinou ZN C. Sepnula krásný velký trigon $ . Můžeme se cítit klidně. Pohodu nám může narušovat kritičnost U ! T / F některých lidí a břemeno odpovědnosti W / I.
 
Zdravotně:
Blíženci ovládají tělo a procesy plic, průdušek, dechu, paže a ruce.
Z toho vyplývá, že čaj na dýchání (Šalvěj aj.) nám dnes prospěje. Zmírníme namáhání zápěstí a rukou vůbec, aby nebolely. Opakované mechanické činnosti pro ruce odložíme o pár dnů.
Komunikujeme spíše zvesela a tak udržíme harmonii a zdraví!
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 8. 10. 2017
Luna R postupuje středem Býka B.  Představíme si, co toto ZN říká. Lidé narození se Sluncem, Lunou, AS nebo více Planetami v Býku sem patří a označujeme je za Zrozence Býka.
 
Býk: Co nejvíce vlastnit.
Všichni jsou mistry v zastírání, pokud jsme se narodili jako B.
Je to 2. znamení, Býk _  21. 4. - 20. 5. (tam prochází Slunce), živel země, energie negativní jin, vládce Venuše - Jitřenka T.
 
2. znamení odpovídá:
čich, chuť, patro, krk, šíje. Chuť je zde vyvinutější než u jiných znamení. Děti rády hodně jedí a pijí. Mají rozlišení na jedlou /užitečnou/ a nejedlou /zbytečnou/ kategorii života! Zrozenci hromadí jídlo, peníze, akcie, domy, pěkné věci a nezajímají se, zda to dokážou strávit, vesele tloustnou a pod tíhou majetku se hrbí.
 
Jak to vypadá nyní:
R propojuje trigonem $ Zemská ZN a to ukazuje, že s trávením, polykáním a kostmi nepřibývají potíže. Naopak, můžete je nyní pozitivně ovlivnit (čaje bylinné).
 → krevní tlak kolísá, stojíte na pomezí rozhodování zdali vyzkoušené klasické anebo soudobé moderní (myšlenky, práce – cokoliv). Rozhodněte se dle kvality, ověřené časem a nedrže se předsudků ani stereotypů. Uleví se vám.
 → ostatní Pl (kromě R) mají mnoho škaredých aspektů, opatrně, dodržujte zákony, laskavé chování atd. Na soudní pře není vhodný čas (prohrajete).
 → v zaměstnání záleží od úcty k autoritám.
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one