LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou 25. 9. 2017

Přepověď

Přepověď

Předpověď
Luna je v ZN Střelce. Má negativní vztah k Marsu U v konjunkci s Venuši T. Nastává dilema mezi možnosti vidět věci titěrně anebo globálně .. No v každém případě je dobré zachovat rozumně pěkné vztahy T, nepodnikat U nepříjemné akce a věřit ve vyšší I (Střelec) Dobro a Smysl všeho, co se děje. Během těchto 2 dnů projde i kvadrátem k Neptunu Y, který nás bude lákat na scestí! Mějte se na pozoru před manipulátory..
Denní svit máme mezi 5 – 19 h, den se krátí.
 
Zdravotně záleží i na naší psychice.
Střelec nás vybízí k dobývání obzorů, rozšiřování rozhledu, optimistickým postojům, víře v život jaký je atd.
Dopřejte si tento mentální široký pohled na svět a přidá se i tělo. Dnes podpořte játra a umožněte kyčlím velký pohyb (cvičení, chůze větší do dálek).
25.09.2017 16:44:26
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one