LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 1. 11. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 1. 11. 2017
Úplněk bude 4. 11., nyní k jeho Fázi Luna pomalu spěje ve ZN A. Planety se rozhodily po celém obvodu HO-k a spínají spoustu aspektů. Slunce je v morbidně kontrolujícím a napjatém ZN H. My se však zaměřujeme na Zdraví.
 
Zdravotně:
Beran vládne hlavě. Ovládá schopnost soustředění se na své Já, malé, na ego pozemské, ve smyslu jsem a to stačí, ať se vám líbím nebo ne! To není vhodný postoj na psychologické rovině. Dále je typické pro něj být přímý, spontánní, subjektivní, agresivní, arogantní. Ovládá vůli člověka.
 → takže je potřeba zapojit onu svou vůli a negativa zrušit ze své povahy, Více ohledu k druhým lidem (nebudou migrény, oční choroby), méně vybuchovat (neprasknou cévy, mrtvice), nebýt agresivní (úrazy),  atd.
Každý se zamyslí nad svými ne chvályhodnými Postoji a může na nich nyní intenzivně zapracovat, neboť energie jsou k tomu nápomocné.
01.11.2017 17:54:28
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one