LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 10. 10. 2017

od 10. 10. 2017

od 10. 10. 2017

Prognózka s Lunou od 10. 10. 2017
Luna je za polovinou ZN C. Sepnula krásný velký trigon $ . Můžeme se cítit klidně. Pohodu nám může narušovat kritičnost U ! T / F některých lidí a břemeno odpovědnosti W / I.
 
Zdravotně:
Blíženci ovládají tělo a procesy plic, průdušek, dechu, paže a ruce.
Z toho vyplývá, že čaj na dýchání (Šalvěj aj.) nám dnes prospěje. Zmírníme namáhání zápěstí a rukou vůbec, aby nebolely. Opakované mechanické činnosti pro ruce odložíme o pár dnů.
Komunikujeme spíše zvesela a tak udržíme harmonii a zdraví!
10.10.2017 15:14:56
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one