LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 12. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 12. 10. 2017
Luna je za středem Raka D. Slunce postupuje za středem G Váh. Vidíme, že tyto dvě energie jsou v konfliktu # a neharmonizují. Musíme se snažit, abychom se neutrhli na někoho.
Zdravotně:
Rak ovládá Žaludek. Je 4. znamení, Rak a je Sluncem aktivováno cca mezi 22. 6. - 22. 7. každého roku, živel voda W, energie jin negativní, vládce Měsíc (Luna R).
Raku odpovídá žaludek, dvanáctník, oblast hrudi, mléčné žlázy. Proto o ně nyní zvýšeně dbáme. Pijeme hodně převařené (7 sekund) vody, abychom vypudili s poslední čtvrti R škodliviny z těla. Tak jako ubývá Luna, tak ubývají nečistoty v těle, když jim dodáme k vypláchnutí hodně tekutin.
Nyní jsou velmi namáhány ledviny! Proto jim tekutiny určitě dodávejte! Jinak se to odráží i na kostech J / Z velmi zle, nenapravitelně.
Nemoci (i rakovinné bujení) v žaludku – čaj z kopřivy se lžičkou švédských kapek, pít.
12.10.2017 15:06:04
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one