LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 15. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 15. 10. 2017
Luna již přestoupila hrot a je v Panně. Ta ovládá střeva.
Jídlo se rozmělní v ústech ^, vede hltanem _ do žaludku a, nakonec v tlustém střevě se odstraní voda. Potrava ve střevě je upravována, trávená a má díky klkům až 200 m2. Zde se lehká strava zpracovává 6 hodin, těžká až dva dny. Je to gigantická laboratoř, střevní stěna musí rozhodnout, co vyloučit a co je potřebné, detailně analyzovat. Jde o vzájemnou regulaci člověk - Příroda.
 
 X $ R $ W → momentálně je dobrý stav k hlavě i kyčlím, ale zítra se to zvrátí a zhorší i opozici k Y. Proto přidáme na pozornosti vůči naši imunitě a podpoříme ji. Samozřejmě si zvýšeně všímáme střev, co jíme a více musíme pít.
Pomoc:
Infekce: virové, bakteriální, kvasinkové – aloe vera, čistá vylisovaná šťáva, pít. Nebo vyluhovat za studena (přes noc) nakrájený list (1 cm na 1 dl) a pak vypít.
Střeva: detoxikaci napomáhá čajová směs (koupit) i – pepř černý, koření jíme.
15.10.2017 15:39:09
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one