LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 17. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 17. 10. 2017
Nejprve projde Luna po 20 hodině do ZN G. Během cca 2 dnů sepne kvadrát na Pluto, pak sextil na Saturna a ukončí pobyt ve Váhách opozici na X. Dne 19. 10. po 20 h bude NOV, málo energie, vydávejte jen nezbytně nutnou, fyzické práce si nechystejte navíc .. pijte.
 
 R # Z / J → depresivní stavy a námaha pro kosti a páteř.
 R ' W / I → trochu se nám uleví a napadnou nás touhy po výletech – běžte.
 R " X / A → šetřete námahu hlavy (očí) a vyhnete se migréně, pijte hodně.
 
Zdravotně:
když R jde G, znamená to obrátit pozornost k močovým cestám a ledvinám zejména. Bílá barva pro Váhy a jejich Vládkyni T naznačuje snahu i schopnost lidí typu Vah vše propojovat [vzduch] a do všeho se vcítit.
Tělesně-fyziologické analogie → ledviny, čistění krve, rovnováha tělesných tekutin, hladina zásad-kyselin, regulace teploty a tlaku.
 
Pomoc:
 ð na vztahové rovině → každý chvilku tahá pilku, nechtějte sami žít za oba dva a vše řešit sám/a. Dvě ledviny – dva lidé – jeden vztah – harmonický a vyvážený.
 
 ð na tělesné
 → dejte si čaj na podporu ledvin (buď koupíte míchaný speciální)
anebo
 →  dezinfikuje mírně močové cesty, močový měchýř, odstraňuje ledvinové kameny – zlatobýl celík, čaj, pít.
17.10.2017 15:13:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one