LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 17. 11. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 17. 11. 2017
Když Luna R prochází H Štírem, nemoci, které máte, se zhoršují a jiné mohou začít.
Výpis níže souvisí se sklony dle vašich Osobních HO a ten neznám.. Ve H je nyní i Q a T a V a tak síla ZN je mocná, pro většinu příznivá (pokud to vaše Os. HO nevyvrácejí) vlivem pozitivních aspektů nyní ve vesmíru (k ZN L ad.).
 
Dispozice k nemocem:
 → aids, zánět a nachlazení močového měchýře, průjem, jídelní poruchy, frigidita, impotence, anorexie, menstruační obtíže, otok prostaty, poklesnutí dělohy, zácpa, zánět pochvy, cysty.
Pomoc:
dbám na vylučování, neodkládám a nezadržuji cestu  „tam“. Více dbám nyní na proplachování těla tekutinami. Teple se oblékám a bráním se infekcím (neúčastním se nyní shromáždění lidí, tam kde jsou natlačeni a je málo prostoru apod.).. Místo autobusem, jdu pěšky..
17.11.2017 14:51:34
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one