LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 2. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 2. 10. 2017
5. 10. bude Úplněk a proto nyní hodně pije, aby se vypudily škodliviny z těla. Dnes odpoledne přestoupila Luna hrot Vodnáře do Ryb. Nyní má trigon na Jupitera, ale projde opozici na Pl v Panně a pak i na Saturna v kvadrátu. Co to znamená? Že zvýšíte pozornost k střevům a k játrům.
Zdravotně:
 → na psychické rovině člověk potřebuje vzhlížet jako individualita Vzhůru k vesmíru a nalézt sepjatost se spiritualitou, či mystikou. Pak se bude cítit podstatně lépe. Jde o mnohem více, než je náboženství plné pravidel lidských.
 → na fyzické rovině podpořte lymfatický systém, dejte si čaj na posílení imunity, nepřetěžujte 2 až 3 dny chodidla.
02.10.2017 15:22:23
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one