LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 23. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 23. 10. 2017
Luna prochází ZN Střelec I a blíží se k 1. Čtvrti. Nabíráme síly a potřebujeme si dodávat živiny a minerálie a vitamíny více, než kdy jindy.
 
 R # Y → zlá imunita..
 R ' G → ledviny začínají fungovat lépe..
 Nejvíce se  opatrují: Blíženci, Panna, Střelec, Ryby! Lidé, kteří mají v těchto ZN více planet, nebo Q nebo AS.
 
Dispozice k nemocem:
úrazy stehen a boků (opatrně), poruchy chůze, ochrnutí, opotřebování kyčlí, ischias (opatrné předklony, žádné prudké pohyby), bolesti zad, křečové žíly (chodit, nestát), alergie, senná rýma, astma, cukrovka.
Pokud některou trpíte, bude po tyto 3 dny průběh silnější. Proto si nyní pomozte více a zaměřte se na vaše potíže.
 
Pomoc:
všichni si dejme čaj na podporu jater, která I také ovládá a která zásobují tělo vším, co potřebuje – pokud jsou funkční ..
 l funkci jater a tím celého těla zlepšuje – aloe vera, čistá vylisovaná šťáva, pít (koupit, nebo si pořídit kaktus a lisovat sami za studena bez kontaktu s kovy).
23.10.2017 13:39:41
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one