LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 27. 9. 2017

Prognózka 27.9.

Prognózka 27.9.

Prognózka s Lunou od 27. 9. 2017
Luna je na samém počátku ZN Kozoroh J. Svým nekonstruktivním kvadrátem aktivuje ZN Panni a Váh a jakmile  tyto kvadráty opustí, sepne ještě burácivý kvadrát na Urana X. To vše během 2 dnů. Od rána je v nejvzdálenějším místě své ekliptiky, v apogeu a její vliv je nepatrně slabší k Zemi, než jindy.
 
Zdravotně:
jde nyní o Kostru. Období zimní projevuje se jakousi pohyblivou ztrnulostí. Ovládá ji 10. znamení, Kozoroh g. Mezi cca 22. 1. - 20. 12. tamtudy prochází Q. Živel je zemský, energie negativní jin (ženský), vládce Saturn ђ.
Kostra a zvláště kolena patří g = J (soudobější symbol). Vládne nad mechanikou, jejímž jádrem je kostra. Ta vyztužuje tělo, aby se nezhroutilo. Součásti kostry jsou kosti, které musí být pevné a pružné současně, zčásti anorganické a organické. Mezi nimi jsou kloubové spoje a bez nich by bylo vše v těle dost bezmocné. Klouby umožňují plynulý přenos síly. Porušením kloubní substance se ona stává tvrdou a křehkou, nebo ohebnou jako guma, nepevnou. Kozoroh má na starosti rozvoj vysoce diferenciovaného a mnohostranného držení těla, vysokou zatížitelnost a současně pružnost. Jinak je člověk invalidní.
 → když si to vše uvědomíme, zvládneme se alespoň tyto 2,5 dne o svá kolena a kostru starat pozorněji, pečovat, než odtud R Luna odejde. Ta zdravotně nyní aktivuje vše psané. Jak bychom se mohli opečovávat?
 
Nápomoc:
vyhněte se úrazům (pohmožděniny, zlomeniny), posilte kostí mineráliemi, mlékem, zeleninou. Všímejte si vzpřímeného stání, držte páteř svisle, ať nebolí. Spěte na rovné a ne prohýbající se  posteli. Kolena nyní nenamáhejte (nelezte do výšek po žebříku a schodů se zátěží), břemena noste na zádech (rozloží se hmotnost), v ruce si křivíte páteř doprava či doleva. Dítě zvedejte z podřepu, ne z předklonu apod.
27.09.2017 20:11:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one