LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 29. 9. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 29. 9. 2017
Luna postupuje ke konci Kozoroha.  Tak jak je Luna ještě v Kozorohu, i my tu zůstaneme a povíme si další o tomto ZN.
 
Ovládá:
všechny klouby, ale nejvíce kolena. Ta mají vztah k pokoře či sebepotvrzení. Ukazují přizpůsobivost, pokleknout. Bolesti kolen a zranění mají vztah k pokoře, protože ukazují, zda se dokážeme sklonit (obraz pro myšlení), ale - ani stále sklánět se nemáme. Ukazují, zda na naše stanovisko, strukturu, funkce, sebepotvrzení, seberealizace, přizpůsobení i podřízení se - s mírou.
 g zvláště je zaměřený na seberealizaci vlastními silami a k tomu potřebuje myšlení ne strnulé, ani příliš poddajné.
Barva zelená pro živel Zem, Je to barva života, stále zelených jehličnanů a mechů .. Kozoroh g je symbolem mimo jiné i pro vlast (tam se nám zelení, domov na Planetě, konkrétní místo),
 
Když se nad tím zahloubáme, máme nyní pečovat o své klouby. To ale  nelze oddělit od psychiky. Když to tam máme v harmonii, kolena jsou v klidu a naopak.
 
Pomoc:
nyní je  X # R # V a to říká, že nemáme  mít horkou hlavu a vybuchovat, urovnat si zejména své manželské vztahy a podpořit ledviny. Bylinky (petržel  a další) spařit a pít. Je zde nyní přímá souvislost s páteři a klouby (čistá krev vlivem moči) rozvádí kyslík a živiny. Pokud jde o hlavu, nepřiměřené rozčilování nyní hrozí mrtvici apod., snadno praskne cévka a je .. no to nestojí přece za to, že? Tak klídek.
29.09.2017 18:13:27
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one