LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 5. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 5. 10. 2017
A máme Úplněk. Luna právě iniciuje střed Berana. Má negativní aspekty: " do G a # do J kde S s Q a pak i Z varují jak vztahově, tak i zdravotně.
Zdraví:
po dobu průchodu cca 2 dny věnujte pozornost hlavě, mozku, očím, uším, ústům, zubům. Má vliv i na sexualitu a životní silu. Vzhledem k úplňku se šetřete a nenamáhejte. Orgány hlavy chtějí odpočinek, zuby lékaře, oči přírodu (dívat se na všechny vzdálenosti). Podpořte ledviny (G) vhodným čajem, který je vyčistí a umožní pak čisté krvi správné zásobení i kostí živinami (J).
05.10.2017 18:28:34
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one