LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózka s Lunou od 8. 10. 2017

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 8. 10. 2017
Luna R postupuje středem Býka B.  Představíme si, co toto ZN říká. Lidé narození se Sluncem, Lunou, AS nebo více Planetami v Býku sem patří a označujeme je za Zrozence Býka.
 
Býk: Co nejvíce vlastnit.
Všichni jsou mistry v zastírání, pokud jsme se narodili jako B.
Je to 2. znamení, Býk _  21. 4. - 20. 5. (tam prochází Slunce), živel země, energie negativní jin, vládce Venuše - Jitřenka T.
 
2. znamení odpovídá:
čich, chuť, patro, krk, šíje. Chuť je zde vyvinutější než u jiných znamení. Děti rády hodně jedí a pijí. Mají rozlišení na jedlou /užitečnou/ a nejedlou /zbytečnou/ kategorii života! Zrozenci hromadí jídlo, peníze, akcie, domy, pěkné věci a nezajímají se, zda to dokážou strávit, vesele tloustnou a pod tíhou majetku se hrbí.
 
Jak to vypadá nyní:
R propojuje trigonem $ Zemská ZN a to ukazuje, že s trávením, polykáním a kostmi nepřibývají potíže. Naopak, můžete je nyní pozitivně ovlivnit (čaje bylinné).
 → krevní tlak kolísá, stojíte na pomezí rozhodování zdali vyzkoušené klasické anebo soudobé moderní (myšlenky, práce – cokoliv). Rozhodněte se dle kvality, ověřené časem a nedrže se předsudků ani stereotypů. Uleví se vám.
 → ostatní Pl (kromě R) mají mnoho škaredých aspektů, opatrně, dodržujte zákony, laskavé chování atd. Na soudní pře není vhodný čas (prohrajete).
 → v zaměstnání záleží od úcty k autoritám.
08.10.2017 13:09:31
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one