LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognózky od 23. 9. 2017

Horoskop

Horoskop

Horoskop
Luna je ve Štíru v dobrých aspektech k Neptunu a Marsu. Blíží se k své první Fázi, první Čtvrti. Nabíráme zvolna síly a cokoliv nyní uděláme pro svá těla, to se v dalších dnech hodně zúročí. Potřebujeme mu dodávat živiny, vitamíny, solí ..
Luna nyní aktivuje vše níže objasněné.
 
8. znamení, Štír 23. 10. - 22. 11. (nutno každý rok kontrolovat, jsou odchylky „den“, tudy prochází Slunce), živel voda (ž. W), energie jin negativní (tedy ženská a  jemná), vládce Pluto Z.
 
 e odpovídají orgány, které odstraňují mrtvé, nestravitelné zbytky a jedy z těla. Měchýř, konečník, sexuální orgány a řitní otvor a příslušné mu části. Potíže s nedokonalým a obtížným vyprazdňováním vedou k nemocím. Tento podstatný problém je zácpa neboli obstipace.
Opačný případ je průjem, který je od 8 dnů smrtelný.
Sexualita je zde zaměřená na plození života, proto je popisovaná jako intenzivní a vášnivá. Naše plody, děti nesou náš smrtelný život dále, proto nám vytane v mysli vždy s narozením i smrt. Děti jsou našim pokračováním,  alespoň pozemským, jinak ne.
Pokud tato témata z vědomí potlačuje, či vyháníme, projeví se to v těchto tělesných funkcích jako potíže.
Promysleme si Témata: odstraňování odpadu, obětavost, odevzdání se, odloučení, vzdání.
 
Modrá je barva bezedných hlubin (živel Vodní – Neptun v Rybách), kam se Štíři mají odvážit sestoupit a také je to barva důvěry, kterou potřebují při odvaze setkávat se se stinnou stránkou života.. Kontrolovat nelze dokonale nic. Nedokontrolují, musí vzít život jaký je.
23.09.2017 16:03:07
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one