LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Tzv. totální rakovinová kúra podle profesora Rudolfa Breusse

Po dobu této kúry by neměl pacient přijímat žádnou jinou potravu kromě předepsaných čajů a zeleninových šťáv. Směs zeleninových šťáv může pacient pít při pocitu hladu, avšak ne více než půl litru za den (čím méně tím lépe).
 
Jak je dále popsáno, lze kúru započít vlastní přípravou vylisované směsi zeleninových šťáv, pokud máme možnost použít zdravě vypěstovanou zeleninu pro tento účel.
 
Směs zeleninových šťáv pro protirakovinovou kúru:
300 g červené řepy
100 g mrkve
100 g celerové hlízy
30 g černé ředkve
1 bramboru velikosti slepičího vejce
 
Vše očištěné, oloupané a rozstrouhané smísit a vylisovat. Tuto směs vylisujeme přes např. plátěný pytlík apod. Vylisovanou šťávu ještě přefiltrujeme přes jemné sítko z umělé hmoty nebo plátno, necháme ustát, usadit, neboť zeleninová usazenina z dužin není vhodná a byla by také zbytečnou živinou pro výživu rakoviny.
Rakovina totiž žije jen z pevných částic potravy, kterou člověk přijímá zvláště z rostlinné nebo i živočišné říše.
 
Pije-li pacient 42 dní jen uvedenou zeleninovou šťávu a uvedené čaje, odumírá nádor a člověk naproti tomu může dále dobře žít. Přestože pacient během této kúry může ztratit 5 až 15 kg na své váze, cítí se docela dobře. Sám jsem tuto kúru prodělal a nikdy se mi tak dobře nepracovalo, jako během této kúry, uvádí Rudolf Breuss.
 
Před započetím totální protirakovinové kúry je dobré mimo normální stravu vypít denně čtvrt litru šťávy, aby si tělo na to pomalu zvykalo.
 
Bezpodmínečně k životu při kúře člověk potřebuje jen osminu až čtvrtinu litru denně, ale až do jedné poloviny litru denně může pít kromě předepsaných čajů k tomu. Množství čajů není rozhodující. Může pít podle chuti, ale všechny pravidelně. Pije se pomalu, po douškách nebopo lžičkách, nepolyká se hned, čeká se, až se tekutina prosliní. Takto nezatěžuje trávicí trakt, enzymy ze slin trávení ulehčují. Čas od času je možné vypít doušek šťávy z kyselého (kvašeného) zelí, pomáhá při vyměšování.
 
Protirakovinová kúra musí být správně prováděná.
 
Kdo provádí protirakovinovou kúru správně, ztratí jen málo na váze.
Tedy správně:
1. Ráno nejprve půl šálku ledvinového čaje, pít pomalu studený
2. Po 30 až 60 minutách 1 – 3 šálky teplého šalvějového čaje s třezalkou, mátou peprnou a meduňkou, pít po doušcích.
3. Opět po 30 až 60 minutách malý doušek směsi zeleninových šťáv, opět nechat proslinit před polknutím.
4. Opět asi po 15 až 30 minutách znovu malý doušek zeleninových šťáv podle pocitu hladu. Během dopoledne bude pacient potřebovat asi 10 – 15 krát doušek zeleninových šťáv.
 
Následujících devíti varovných signálu musí být dbáno:
1. Hmatatelné uzliny nebo zatvrdliny, zvláště na prsou žen
2. Nápadné změny prsní bradavky nebo mateřského znaménka, které se nápadně mění
3. Trvalá změna činnosti střev nebo močového měchýře
4. Trvalé ochraptění nebo kašel
5. Potíže při polykání v pokročilém věku
6. Tvrdošíjné krvácení nebo výtok z kteréhokoliv tělesného otvoru, jakož i krvácení žen mimo pravidelného času
7. Rány, bolavá místa, která se nehojí
8. Otoky, otekliny, které nemizí
9. Nápadné hubnutí a ztráta váhy.
 
Pokud člověk zjistí některý z uvedených signálů, měl by začít hned s protirakovinovou kúrou.
 
V mých zeleninových smíšených šťávách pro léčebnou kúru jsem uvažoval takto, říká Rudolf Breuss:
Šťáva z červené řepy je určitě proti rakovinnému onemocnění, ale ze samotné šťávy z červené řepy nemůže člověk žít. Přidal jsem proto šťávu z mrkve pro její obsah karotenu, celerový kořen, který obsahuje fosfor (bez fosforu člověk nemůže žít), jakož i černou ředkev a šťávu z brambor pro požadavek jater.
 
Kúra byla vyzkoušena nejen v zahraničí, ale byla použita v řadě případů i u nás.
Ale stalo se také, že po aplikaci této kúry došlo k úmrtí nemocného. Důvodem smrti byla ovšem chyba po ukončení kúry. Pokud dojde k zapouzdření nádoru, a to je potvrzeno, nesmí se již pacient nikdy vrátit ke konzumaci masa a dalších potravin podporujících růst nádoru.
Bude stejně výkonný a rovnocenný jako ostatní lidé a bude zdráv. Porušení této zásady vedlo v řadě případů práve ke zbytečné smrti.
 
Kúra se má používat vždy ve spojení s další aplikací léčebných metod, jako je například jóga, dechová cvičení, meditace, doplňovat energii např, od stromů atd.

....................................... 
Zdroj: MUDr. Oldřich Vaněk, Ing. Jaroslav Dvořák: Léčíme se sami, 1980.
© Wahlgrenis 26.12.2009
09.11.2016 04:16:12
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one