LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Diagnóza z jazyka

Učivo

Učivo

Podívejte se na svůj jazyk. Pak se podívejte na jazyky ostatních lidí. Jsou růžové, žluté, bílé potaženy, rozbrázděny, nafialovělé ad.

- myjte si ho jemným kartáčkem.

- jemně si jej pak masírujte.

- obé vám zdravotně prospěje - ale to šlo o hygienu.

Tak jako z duhovky oka podle iridologů se nám představí celé tělo ve své kráse, zdravé či nemocné, obdobně i jazyk nám toho dokáže hodně říct.

Do něj se promítá aktuální stav zažívacího ústrojí. Prohlédnutím si ho přímo očima můžeme říct, co je v zažívacím traktu v nepořádku. Anebo uvidíme, že je tam vše jakž takž.

15.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one