LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Sejmout 10

Sejmout 10

Podle studii z přelomu 2/3 tisíciletí bylo zjištěno, že muži cyklisté by si měli přehodit klasické pánské úzké sedlo za pohodlné široké dámské.

Jinak se při častých anebo dlouhých jízdách vystavují značnému nebezpečí, že si poškodí zdraví. A to potenci. Úzké sedlo tlačí na místa s genitáliemi a to způsobí nedostatečné prokrvování a tím dochází v oněch partiích k „únavě".

Tak pánové, bicyklujte, ale abyste byli dle pořekadla:
sportem ku zdraví a ne k trvalé invalitidě.
12.02.2010 21:56:57
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one