LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Koupel bylinková

Psaníčko

Psaníčko

Která pohladí tělo i nitro. Je právě čas se o nich zmínit. Dny jsou kratší a zůstáváme více doma, venku je stále chladněji a vlhko, později bude i mrazivo.  Éterické vůně do lamp jsou relativně drahé proti koupelím. Do nich nám stačí sušené bylinky, čili přirozené léčiva a vůně.

Kdo pomyslel na potom, má nyní nasbíráno dostatek bylinek po letošním úrodném létě, roce. Kdo si nevzpomněl, to dnes už nevadí. Vše seženete v obchodech.

Uceleně si uvedeme více lázni pro různé konkrétní neduhy. Současně se provoní a provlhčí i atmosféry u rodinného krbu. Efekt je širší, než výše zmíněno.

Rostliny spařte a přeceďte do koupele nachystané ve vaně o teplotě málo vyšší než je tělesná.

Kdo trpí na srdce, je ponořen pod ně, voda nesmí sahat k jeho rovině, takže polosedíte, pololežíte. Ve vaně setrvejte dokud vám to je příjemné a to do 30 minut, vodu udržujte stálé teploty. Nezamykejte se v koupelně, v případě mdlob v parách a v malém prostoru by mohl být těžký vzduch, musí tam být přívod čerstvého a žádné další vůně. Všeho moc škodí, vůně se mohou rušit.
12.02.2010 21:33:03
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one