LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Pít 3 litry či nepít

Mléčné, houby, koření
Mléčné, houby, koření
Záleží na druhu stravy (suchá, nabobtnalá..), na prostředí (horké, vlhké..), na věku (dítě, dospělí..), na specifických jevech (nemoc, zdraví, sport..) atd.
Propagované 3 l tekutin denně jsou paušální a ne jisté pro zdraví. Ničím nepodložené. Mohou být pohromou pro ledviny a močové cesty, které nadměrně nutí k práci. Co přijde do těla, musí v nějaké formě i z těla.. Kvalitní práce ledvin se změní v mnohou práci nekvalitní, ledviny otečou, tkáň je vodnatá a propouští potřebné látky pryč! Může nastat jejich selhání. Svěrače jsou nepřiměřené přetížený, močový měchýř upouští moč.., nutné časté chození na „malou". To je provázeno záněty vlivem sladkého nápoje - kdo by důsledně pil jen 3 l čisté vody? Já takového nadšence neznám. Souvisí s tím i vytvoření mikroklimatu pro šíření plísní, ad. problémy.

Množství tekutiny volte podle citu pro své tělo:
- jakmile cítíte svíravý až tísnivý pocit u žaludku a pod ní, to příčný tračník tlustého střeva má příliš zhuštěnou stolici, napijte se.
- kdykoliv máte žízeň, neodkládejte napití, jinak vám tělo nebude toto příště včas hlásit, anebo otupíte a nebudete to vnímat.
- když se nám špatně polyká, máme se napít.
- když se při jídle objeví škytavka, tělo chce pít.
- začne-li být pokožka nezvykle suchá, pijte více než jindy.
- skotačivé a hulákající děti mají větší potřebu než jiný den.
- starší lidé vlivem přirozeného vysýchání potřebují více tekutin.
- specifické profese atd.

Pijte méně když:
- při malém dojetí hned slzíte.
- když musíte v noci stávat kvůli močení.
- když se pomočujete.
- když máte inkontinenci.
- potí-li se vám končetiny.
- máte-li diagnózu s tendencí k zelenému zákalu.
- krátkozrakost poukazuje na vyšší připíjení.

Přístup k pití je velmi individuální záležitosti. Pitím rozumíme tekutiny k transportu a odvodu látek. Proto to má být přírodní minerálka s nepatrnými podíly prvků, či voda anebo velmi slabý jakýkoliv i bylinný čaj - s l a b ý.
15.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one