LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Plísňové onemocnění nehtů

Nohy
Nohy

Na obrázku vidíte stavbu nehtu a jeho zachvácení nemoci.

Plísňové onemocnění se týká většiny dospělé populace! Nemusí být očima vidět. Je nejen kosmetickou vadou, ale hlavně ukazuje sníženou odolnost v daném místě a také poukazuje na možné průvodní nemoci: cukrovka, nedostatečné periferní prokrvení - čili vážná onemocnění.

Plísňové bakterie infikují nehtovou destičku, pak lůžko a nehtovou matrici.

Antimycotika na to podávána místně i vnitřně mají značné vedlejší účinky!! Dnes jsou již v lékárně k dispozici více alternativní přípravky bez vedlejších účinků.

Doporučení:

používejte je i před návštěvami společných prostor, jako jsou: sauny, bazény.. Neboť plíseň se šíří snadno.

Plíseň
Plíseň
21.09.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one