LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Proč tetování či piercing

Sejmout 4

Sejmout 4

Protože tato věc se v posledních létech dostala do popředí a mnoho lidí má i nadále zájem o takový módní trend, ačkoliv může nést sebou i rizika, bolest a potíže.

Tak proč? Proč se nechají lidé potetovat, proč se nechají zdobit kovy apod.? Tuto otázku si kladli odborníci lékaři, hlavně přes psychiku - psychologové, psychiatři..

Jako pravděpodobnou příčinu shledávají, že poněvadž je to rozšířeno hodně u dospívajících lidí, bude to proto, že se cítí osamělí, že je to  určitá deprese, také pocit izolace.

Tito lidé mají třikrát častěji sklony k drogám.
12.02.2010 21:54:35
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one