LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Revmatická artritida

1179.NS

1179.NS

Souvisí s imunitou, ale především s infekcemi, nadváhou a agresivitou. Duchovní řeč artritidy: Agrese - je obrovská v tomto případě zadržená a udušená zlost a hněv a pod. negativní emoce, nikdy nevyjádřené adekvátně v dané situaci. Místo, abychom své zlobě našli přiměřený ventil, dusíme ji v sobě a míříme ji do sebe. Nikdy nevybuchneme, jsme slušňáci oproti jiným, no a tak onemocníme. Pak se projeví naše počínání jako artritida. U žen asi třikrát častěji. Tzn. že ji musíte vypustit. Nějak vhodně, samozřejmě. Ventilovat, dostat to ze sebe, říct co v sobě dusíme a přestat to dělat. Oni nebo vy. Každý má právo mít názor a také ho říct, projevit. Ne se v sobě užírat. A současně lze zachovat dekorum a zůstat slušný. Strava: Při onemocnění potřebujeme jíst více ryb. Ony dokáží zvládnout mnoho zánětů a bolestí. Upřednostněte si makrelu, losos anebo sledě. Vyhněte se úhoři, protože obsahuje mnoho kyseliny arachidonové a ta spouští bolesti! Výrazně snižte až zrušte jedení masa a naopak jezte více čerstvé zeleniny a ovoce - živá obsahuje život! Pokud si vezmete koupel s bylinkami v lékárnách připravenými, nesmí přesáhnout 37°C. Léky nejsou. Upravte životosprávu a snažte se udržet a maličko zregenerovat stávající stav. Tato nemoc nezačala náhle, připravovala se dlouhá léta. Nečekejte, že se rychleji můžete vrátit k stavu, který jste kdysi měli. Jen pomalu, ale kontinuálně a stále na tom pracujte bez přerušování, s velkou trpělivosti.
07.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one