LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Vnitřní neklid

1226. srdce
1226. srdce

Abychom se cítili jako znovuzrození plní elánu a čerstvých sil dopřejme sluchu několika radám:

Asi 1 týden popíjeje sklenici nalačno - lžíce jablečného octa do minerálky. Zbývá vnitřek těla nečistot, škodlivin jež se v něm ukládaly.

Dělejte si saláty z mladého zelí. Obsahuje mnoho vitamínu B, zabrání vnitřnímu napětí a přispěje ke klidnému spánku.

Mladý kopr si sypejte na chlíb, do omáček a polévek, na brambory atd. Působí proti nadýmání, je močopudný a uklidňuje. Má hodně vitamínu C a provitamínu A. Nálev ze semen je také proti nadýmání, zlepšuje trávení a chuť k jídlu, působí proti žaludečním nevolnostem.

Neklid se objevuje často po zimě v průběhu jara. Kulminuje vždy, když Luna vstupuje a je v Beranu. Trvá asi 2 až 3 dny. Tyto dny snadněji přežijete s výše popsaným.

10.10.2009 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one